• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 14:21

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

скаридки + неонки ?

Започната от mistar_ti, 16.04.2007 22:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mistar_ti

аквариума ми е 40 л скаридите бесуват вътре и то яко но дали няма да е добре да им пусна малко неонки например 5 да си акат там да са кефят, но тук идва и другия въпрос дали няма да папкат малките скаридки ( не че имам потомство де ) ако няма да си ги похапват да зема да им пусна ама ще почакам съвет от вас 
3 литров буркан с отомбачена зеленясала вода
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fbns.gvardia.net%2Fimages%2Fstories%2Fbanners%2FIYI_ban_sm.jpg&hash=7ab8139ef4f2561034d7804066cefdf3dc294ebb

rakim

Пуснеш ли няма да имаш малки  ;-) ще ги папат  :-) С риби се размножават единствено с отоцинклуси,анцитруси и подобни  ;-) Иначе малките стават закуска
540л Южна Америка

chandler

Цитат на: mistar_ti - 16.04.2007 22:51
аквариума ми е 40 л скаридите бесуват вътре и то яко но дали няма да е добре да им пусна малко неонки например 5 да си акат там да са кефят, но тук идва и другия въпрос дали няма да папкат малките скаридки ( не че имам потомство де ) ако няма да си ги похапват да зема да им пусна ама ще почакам съвет от вас 
и... би трябвало да имаш потомство. аз ти дадох и скариди с хайвер. досега трябва да са се излюпили малки...
chandler

flasher

еххх къде съм бил аз като сте давали скаридки
сега никой не дава :(

sloncho

Здрасти колега ти и на мен даде  *DRINK*. Вече се забелязват първите малки скариди, но нещо големите ми зачезнаха  :-(. Надявам се просто да са се скрили някъде. Да знаеш каква продължителност на живот имат.
160 л. (серпи, молинезии); 100 л. (Melanotaenia boesemani, Melanotaenia lacustris, Melanotaenia herbertaxelrodi, Melanotaenia trifasciata, Phenacogrammus,Brycinus longipinnis, Ancistrus) 50 л. (Iriatherina werneri, Red Chery); 24 л. растения; 25 л. (Раци)

rakim

Ако доживеят до старини, мисля че 2 години беше  :-)
540л Южна Америка