• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 19:41

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Проблем между златна рибка и барбуси

Започната от mvmrik, 20.09.2007 19:49

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mvmrik

Взех си днес една златна рибка, но барбусите я гонят - имам 2 барбуса и ако не се разбират ще ги разкарам. Чудя се дали и трихогастерите няма да създават проблеми - ето снимах едно клипче с телефона ми:
http://zazz.bg/play:d109ea2b

Barbus

И аз имах 2 златни и 4 тетразони.Сега имам 1 златна и 4 тетразони. :-DСега сериозно.Моят(пристрастен) съвет е да разкараш златната а не барбусите,защото ако случайно златната оцелее няма да ти остане нито едно читаво растение растение.
We hold each other closer, as we shift to overdrive
And eveyrthing goes rushing by, with every nerve alive
We move so fast it seems as though weve taken to the sky
Love machines in harmony, we hear the engines cry.

mvmrik

Цитат на: Barbus - 20.09.2007 20:03
И аз имах 2 златни и 4 тетразони.Сега имам 1 златна и 4 тетразони. :-DСега сериозно.Моят(пристрастен) съвет е да разкараш златната а не барбусите,защото ако случайно златната оцелее няма да ти остане нито едно читаво растение растение.
E, за растенията не се притеснявам, аз преди имах златни рибки, но нямах барбуси и трихогастери, аквариума беше със същите растения и нямаше проблеми. Тия барбуси и без друго по цял ден седях под филтъра с наведена надолу глава, явно нещо не им е добре в аквариума, но и аз не можах да разбера какво.

Barbus

Добре им е.Просто те са стадни рибки и им е леко некомфортно като са по-малко от 6-7.
We hold each other closer, as we shift to overdrive
And eveyrthing goes rushing by, with every nerve alive
We move so fast it seems as though weve taken to the sky
Love machines in harmony, we hear the engines cry.