• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 08:25

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Проблем !

Започната от trihogaster, 26.09.2009 20:02

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

trihogaster

Имам 140 л аквариум с 5 гупи 2 трихогастера и 4 бети 3 женски и 1 мъжка . Мъжката я взех днес . Мудничка е има малко апетит и я е бъз от трихогастрите стпи в един ъгъл плува гони гупите и женските бети малко повече се застоява зад нагревателя. Температурата на водата е 26 градуса  pH e 7-7.5 .
Храня ги  сера жипан жипраган тубифекс сух на сера и дафния на сера . Може ли да ми кажете дали има някакъв проблем с мъжката ? Той няма израстъци бели точки и други видими белези цвета му е ярко червен .
Благодаря на създателите на този чудесен форум и предварително на хората който ще ми отговорят,
*thanks *thanks *thanks *thanks *thanks !!!

valnata

Щом си я взел днес сигурно е стресирана от новата обстановка и пътя. До ден два ако не се оправи тогава търси проблем.  :-)

trihogaster

Мерси много за коректния отговор !!  *privet* *privet* *privet*
Гледах днес на пазар големички гупи 5-6 см женски губи без опашката а опашката им беше колкото 50 ст монета на какво се дължи това ? А и анциструси имасхе само големи по 25 лв !!

Ningaloo

3 до 5 дена и бетата ще се отрака ;-)

ама какви са тия губи-гиганти  *CRAZY* ?
Мalawi Mbuna :
Labidochromis caeruleus
Metriaclima esterae ,,Albino,,
Metriaclima esterae ,,Red Zebra,,
Metriaclima lombardoi
Melanochromis auratus
Lobster's Tanks:
Procambarus Alleni
Cherax quadricarinatus

trihogaster

Незнам на този човек и хелерите са огромни ако някой ходи тези рибки са на последния щанд преди аквариумите на  Г от гълъбите .  *THUMBS UP* *THUMBS UP* *MODERATOR*