• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.03.2024 09:45

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Правото ми на отговор към "Mr. Aquadream" което бе отнето незнайно от кого

Започната от изгубеният рай, 15.07.2011 23:05

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

изгубеният рай

Цитат на: Aquadream - 15.07.2011 22:42
Ти наистина си подлудяла Велина.
Вместо да си сканираш старите паспорти и ВИЗИТЕ НА МЪЖА си защо не снима аквариумите си днес в магазина.
Колко човека искаш да те притиснат до стената с лъжите ти.
Няма значение как ще ме наричаш, къде си ходила и за коя се мислиш. Тука става въпрос за чешмяна вода в аквариум и ти с хиляда лъжи се опита да налижош тезата, че може. Продавай в магазина си каквото щеш, но не се намесвай в теми където не си квалифицирана да говориш глупости.
ПОКАЖИ ПОНЕ ВЕДНЪЖ ИСТИНАТА ИЛИ СЕ МАХНИ ОТ ТУКА.

Ами щурчо ти преди да се хванеш за нещо ,дет не ти е по силите не ти ли дойде на ум дет си тръгнал с Гола чутора стена да пробиваш..... Ами както съм обяснила там съм ги сканирала едиствено заради едно "момче"Англичанче дето си мисли че само той е ходил и видял ,следователно знае всичко.Паспортите са на мъжа ми ,колкото снимките са фотошоп
Естествено че ще продавам каквото си поискам в магазина си..Отностно темите и кой какво знае,да те попитам къде са ти доказателствата че си се докосвал някога до морски аквариуми.
ПОКАЖИ ПОНЕ ВЕДНЪЖ ИСТИНАТА ИЛИ СЕ МАХНИ ОТ ТУКА.
END!!!

AbaddoN

Ако възнамерявате, да продължавате със споровете и обидите, МОЛЯ да го правите чрез лични съобщения или си разменете скайп,е-мейл.

discus

Не следя споровете Ви, но тази тема я заключвам. Пуснете си тема в мотският раздел и спорете цивилизовано. Моля без лични квалификации защото истината е винаги някъде по средата, аз също обичам да споря но обикновенно като защитавам дадена теза , работя с факти.