• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 20:21

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Въпрос за отглеждане на бети

Започната от herlitz90, 08.02.2010 10:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

herlitz90

здравеите на всички . от скоро имам рибки и се нуждая от помощ преди да сам ги наранил.
вапросат ми е за  бети в какжи условия трябва да ги отглеждам - темп. количество вода колко често да я сменявам колко често да ги храня какви растения са им нужни какъв пясък да има на дъното и после ако може някои да ми обясни как стои въпроса с поколението

zambo

Позволих си да ти променя заглавието на темата , за по-голяма яснота . Най-отдолу има доста сходни , на твоята тема , разгледай ги .
Анатоли
175л. Rainbow Fish
56 л. Red Cherry + Cambarellus montezumae 
42 л. Cambarellus montezumae

mikki

Здравеите, като стана дума за бети да попитам и аз ;) колко бети може да се гледат в един аквариум 90л  и в какво отношение мъжки - женски , или само една двойка може ?

herlitz90

бетите попринцип са агресивни рибки не е желателно да имаш повече от един мъжки в аквариума защото мразят да има повече красавци около тях а що се отнася до женските на мъжкия ще са му нужни повече от една две за да може да разпределя агресията си между тях . Моят съвет е 1 мъжки с 4 женски успех в начинанието *DRINK* *DRINK* *DRINK* *DRINK*