• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
20.04.2024 00:07

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

питане колко малки рибки...?

Започната от gupa_15, 28.03.2010 11:39

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

gupa_15

имам малак аквариум-10л с 20 рибета на 2-3 седмици,хелери и гупи- скоро о4аквам още малки и ме интересува колко наи много рибки мога да имам в този аквариум или трябва да ги сложа отделно в друг по малките?

LuDiQa

Слагай ги  ;-) абе като станат на по 2 месеца ги връщай при големите но не си струва да ги вадиш и да пазиш поколение  *STOP* в големия си аквариум сложи бързорастящи растения някакви но в повечко и ще се запазят от 50% до  70% 80%  ;-)
Два домата пресичали улицата. По едно време единия го сгазила кола, а другият се провикнал хилейки се:
- Ставай бе, кетчуп!

kamos

Няма пречка да го наблъскаш като консерва, ако ти харесва. Но ако ще редиш рибите като в консерва сменяй всеки ден 50 процента от водата.
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

Асен Евгениев

Щом имаш възможност, слагай ги в друг аквариум.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!