• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 14:18

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Някой от София подарява ли риби за езеро??

Започната от Kumenov, 04.08.2011 22:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kumenov

Вече имам езеро само рибоци ми трябват...  *DRINK*

Асен Евгениев

Цитат на: Kumenov - 04.08.2011 22:28
Вече имам езеро само рибоци ми трябват...  *DRINK*
Нареди се на опашката. :-D
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

lsimeonov

Колега, щом е за София разходи се до съботния пазар в Подуяне, там има доста неща, все ще си избереш нещо. Аз лично мога да ти препоръчам магазинчето на Венец, имам 3 орфи и една коя в прекрасно състояние от там и вече с доста потресаващи размери. Ако ще взимаш рибки препоръчвам ти освен Кои да погледнеш и Орфите, сините особено са много красиви риби и плуват винаги по повърхността, независимо колко е топло. Гледам и стикнатата тема за търся/предлагам догодина сигурно ще имам лилии за раздаване, защото ми станаха много, две подарих наскоро на моя позната, но за догодина ще има още. Успех и дано си оправиш теча на езерцето, защото е много хубаво.

koifish

Колеги приемам на лични съобщения заявки за "коя" през октомври ще вадя новото поколение от пролетта предполагам че ще са между 1.5 и 4см това зависи от вида коя защото всеки вид расте различно бързо ще са подходящи за аквариуми, а що се отнася до размера до които могат да пораснат това зависи от съда в които ги гледате- ако ги гледате в язовир достигат до 1.2 метра, в аквариума си остават малки. Най общо казано ще има например бяло със син металик, чисто жълто, бяло с червено, някое широ-утсури   някой огонче в момента нямам възможност да кача снимки но разбирасе като ги ловя ще кача. Цените ще са между 4 и 10лв  в зависимост от вида и класа им и индивидуални шарки. Весели празници колеги намерете малко време за хобито през тези 4-ри дни 
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs24.postimg.org%2Fbgz881t9t%2Fwhat_the_symbolism_koi_fish_71938.jpg&hash=9b2aceedc367c13a162c001db33fe29dc72c588d