Акваскейпинг конкурс
  • Аз съм Акварист
  • Ексима
  • Killiman Ltd

Автор Тема: Вече имам 300л------Моят Аквариум 30 литра...моля за съвет  (Прочетена 34633 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен heler4eto

• Член+ на форума към БАЕ
  • Публикации: 84
да прави сте  *HELP* http://aquariumbg.com/index.php?inspage=show_item.txt&id=301&vid=1  грешно съм запомнил.Значи акулите отпадат.Засега мисля около 6 скаларии

Неактивен Rider

• Публикации: 136
Скалариите са добър избор особенно ,ако успееш да имаш и 4ифт.Но аз ли4но предпо4итам дискуси(по-красиви са според мен). :-[
А за колко лв си взел аквата ?

Неактивен heler4eto

• Публикации: 84
Баща ми плати аз по това време разтлеждах рибите  :duvar:
: 08.03.2010г 13:01ч
А за дискуси-Да по красиви са но аз искам по подвижни риби като скалария.Сега мисля 6 скаларии 1 анциструс 4 коридарос.

Неактивен elblanko

• Публикации: 631
  • Made in Sofia
Баща ми плати аз по това време разтлеждах рибите 
Гледам съветници относно рибите дал господ, та моя съвет ще е малко по различен.
Да слушаш баща си и да го уважаваш, защото не всеки баща би се изръсил за 300 литров аквариум в тази криза.  *privet*
Успех с аквариума.
Не ''убивайте'' времето, защото то ще ви го върне.
                                                                                                                                Антон Светозаров

Неактивен Лора

• Глобален модератор
  • Публикации: 2 941
  • Търпение? Какво е това?
Драги "Хлерчето", виждам, че имаш още доста въпроси. Не си усвоил основните техники в акваристиката, а бързаш с 300л аквариум.
 Честно да ти кажа не си готов за такъв голям аквариум. Но да не забравяме, че акваристите обичат да си ги мерят и най вероятно си взел този аквариум, за да може да ти се обърне по сериозно внимание.

Съветвам те добронамерено, отново да погледнеш статиите в помощното меню (в ляво). Да осмислиш хубаво какво е написано там.
 Понамали малко темпото на писане. Четене му е майката.
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Неактивен LuDiQa

• Публикации: 126
  • Луд съм мамо ям паракет !!!
 *BRAVO* браво Лора  ;-)
Два домата пресичали улицата. По едно време единия го сгазила кола, а другият се провикнал хилейки се:
- Ставай бе, кетчуп!

Неактивен Charliie

• Член на форума към БАЕ
  • Публикации: 22
Здравейте, от дни чета какво се пише във форума, и реших да си взема аквариум, моля да ми препоръчате човек който прави аквариуми по поръчка със черен силикон  искам аквариума да е долу- горе 60/30/35 д/ш/в ,  И моля, Ви кажете с какви риби мога да запълня този аквариум?

Неактивен Miroslav 1987

• Публикации: 142
  • Болен гупист
Колега темичката е доста стара от преди 2 години но ще ти отговоря ,аквариума който си замислил е 63 литров за него бих ти препоръчал живородки(гупи,молинезия,плата,)общо взето малки рибки и сомчета(коридарос,анцитрус).Слагаш грунд фракция 3мм-5мм най-отпред 3см-4см а отзад 6см-7см.Слагаш 2 пури по 18 W едното(Силвания гро лук а другото Аквастар) засаждаш бързорастящи растения и си радваш на аквариума си.Може да ми пишеш на лично отностно изработка на аквариум доста професионалисти има във форума който изработват и то на добри цени  *DRINK*