• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 19:33

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Вече имам 300л------Моят Аквариум 30 литра...моля за съвет

Започната от heler4eto, 06.02.2010 13:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

LuDiQa

ОООООООО незная питай други според мен е малак но не знам питай тези който разбират   *DRINK* *DRINK* ;-) ;-) ;-)
Два домата пресичали улицата. По едно време единия го сгазила кола, а другият се провикнал хилейки се:
- Ставай бе, кетчуп!

Rider


vasso

За дискуси ти трябва перфектна филтрация, пък и опит! Не прави супа- имаш възможност за доста варианти- обмисли добре, а не действай импулсивно, заради радостта от придобивката! *DRINK*

heler4eto

Значи татко трябва да бръкне още по дълбоко около 300-400  :duvar: *MODERATOR*  Утре вече ще вида в варна цените.Татко вика няма да дам повече от 400 за филтър  :duvar:
: 02.03.2010г 21:09ч
Цитат на: vasso - 02.03.2010 21:26
За дискуси ти трябва перфектна филтрация, пък и опит! Не прави супа- имаш възможност за доста варианти- обмисли добре, а не действай импулсивно, заради радостта от придобивката! *DRINK*
Да ще мисля имам време  *THUMBS UP*

Vannkata

ако си от варна, минаваш през ''Дискус'' или ''Аквамания'' и си вземаш един Атман за около 150-200лв и си решаваш проблемите  *CRAZY*

LuDiQa

Ако можеш снимаи 6тот май нещата се объркаха  :popcorn: *STOP*
Два домата пресичали улицата. По едно време единия го сгазила кола, а другият се провикнал хилейки се:
- Ставай бе, кетчуп!

joro_qkiq84

Здравей,колега с интерес следя темата ти от начало.Честито за новата придобивка  *BRAVO*.За всичко не ясно се обръщай към колегите от форума, rulez, те знаят и са наясно много много повече от повечето търговци в магазините.Казвам ти това от личен опит,те много ми помогнаха да оправя кашата ,която бях забъркал с помоща на "начетените" магазинери по зоомагазините.А иначе и аз сега съм с 25л. ,но се замислям за нещо около 100л.Успех с новият аква. :-)

heler4eto

Можели с скаларии да гледам и няколко силвър шарк-акули или 2 пангаса-акули

goldstar94

Да но да знаеш че акулите стават над 2 метра  :-D

LuDiQa

И ако е възможно да качиш снимки защото чакаме вече сигурно от седмица  *THUMBS UP*
Два домата пресичали улицата. По едно време единия го сгазила кола, а другият се провикнал хилейки се:
- Ставай бе, кетчуп!

heler4eto

Пангасите ако ги сложа в 800 литра тогава могат да станат 2 метра.А за силвър шарк могат да растат около 15 см.За други риби не мисля.Само 2 скаларии и някви акули искам.Ще мога ли да гледам  *THUMBS UP*
: 07.03.2010г 14:02ч
Снимки ще качвам когато всичко е готово и съм решен да не местя нищо. *THUMBS UP*

vasso

Комбинацията не е добра! Скалариите се гледат по повече- сложи 6, но поне да се развият нормално, в група. Тези акули са доста бързи, растат много- това, че си мислиш, че ще станат по 15 сантиметра, не е вярно-повече ще станат. Този обем ти дава прекрасна възможност да направиш наистина страхотен аквариум. Трябва просто да четеш повече и да се опиташ да не се поддаваш на моментни еуфорични желания! Помисли добре и пак казвам-разгледай такива аквариуми тук и си харесай модел на развитие! *DRINK*

heler4eto

15 см ти казвам че ще станат силвър шарк *THUMBS UP*

vasso


goldstar94

Слагаи и на края като почнеш да се оплакваш ния няма да сме виновни  :karamse: