• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 17:23

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Моля за спешна помощ

Започната от Babolat, 05.03.2010 19:04

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Babolat

Моля за малко помощ. Днес ми се родиха 12 гупички.  *YAHOO* Въпросът ми е 10 от тях си плужат нормално с малко подути коремчета, а 2 от тях са като недоразвити - имат струва ми се прекалено големи и подути коремчета за размерите си, жълтеникави на цвят. Не се движат, стоят на дъното на една страна и само от време на време се завъртат на ляво или на дясно. Ще умрат ли, ще оживеят ли, жлъчното мехурче ли е това, ако да за колко време ще се махне?
П.П. Двечките рибочета са по-мънички от другите. А също и мога ли да ги храня с дафния? Ако не става да припкам утре за нещо друго кажете само какво?

sliven

Изчакай, когато, тогава! Нямаш нужда от помощ! 
Едно е да искаш,Второ е да можеш,а пък,Трето и Четвърто е да го направиш-"Мъжки времена"от Николай Хайтов

Babolat

Ако няма какво да кажеш просто не пиши. Аз съм помолил за помощ защото много хора които не знаят пишат тук и им се отговаря.

valnata

Купи си храна за новородени рибки, а дафнията я хвърли. Има такива храни на сера, и др. качествени марки. Недоразвитите рибки ги хвърли, или изчакай те сами ще си умрат. :-D Нищо не можеш да направиш за тях.