• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 12:13

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Малък аквариум, какво да сложа?!?

Започната от Bozhany, 06.09.2013 15:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Bozhany

Здравейте, получих малък (6,4 л) аквариум nano deluxe paradise...
Не съм гледала никога риби, ще съм много благодарна ако ми кажете какво и как мога да сложа вътре!!! Цял ден гледам из форума ви, и като гледам, че на малък аквариум казвате от 20-30л, чак ми е неудобно да пиша... Но се надявам искрено, да получа приложими отговори!!! Благодаря!

danielm


zlatna ribka

"Разликата между приятелството и любовта е... доколко можете да се нараните един друг."

danielm


Bozhany

Благодаря, а растение нещо или...

Caxapa

На такъв малък обем на аквариума предлагам да сложиш мъхове.

Bozhany

Благодаря, но днес в магазина за рибки, колкото по-вече гледах толкова си мисля, че ще взема по-голям аквариум...
Ако това стане скоро
Пак ще питам
Благодаря!!!

stefanidoychinov

Добър вечер, от 2 дена телескопът ми не е много добре и искам да го изкарам в друг съд  доста по малък от аквариума .. да го лекувам .. интересува ме .. възможно ли е нещо да му стане без кислород, колко би издържал така в изолационния аквариум и какво ми е нужно трябва ли да купувам пак нагреватели и помпи за кислород Моля ви помогнете ми ..

mitaka_yakov

Цитат на: stefanidoychinov - 09.12.2013 20:48
Добър вечер, от 2 дена телескопът ми не е много добре и искам да го изкарам в друг съд  доста по малък от аквариума .. да го лекувам .. интересува ме .. възможно ли е нещо да му стане без кислород, колко би издържал така в изолационния аквариум и какво ми е нужно трябва ли да купувам пак нагреватели и помпи за кислород Моля ви помогнете ми ..
Това питане не е изобщо по тази тема...пусни я на правилното място, не знам дали тук ще я видят колегите и да ти помогнат. Какво му е ? Колко малък съд ? Колко е голям телескопа? има там една публикация, в която има бланка за попълване на симптоми и болести, за да могат по-опитните да ти помогнат. За нагревател зависи и от помещението, в което е аквариума. По-принцип повечето лечения изискват повишаване на температурата. За помпичка си трябва, освен ако "малкият" аквариум не е голям + чести смени на водата с нова :(( питай на правилното място , аз много много не мога да ти помогна с болестите.