• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
18.04.2024 14:55

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Мъжка или женска гупа ?

Започната от ddz, 05.01.2010 22:36

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ddz

Тази гупа мъжка или женска е ?
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi47.tinypic.com%2F2qu58pz.jpg&hash=10d3cbd3eb3398bc867aba56496a4a8bf32fe108
говоря за тази с леопардовата опашка

vasso


ddz

Сигурен ли си , защото някак и е по-напред корема ?

vasso

Ами мъжките са по-слаби и с по-голяма опашка.

ddz

Е тя е малка на 4-5 месеца.Имах преди 1 гупи и едната мъжка и стана така корема и накрая от форума ми казаха ,че е за тоалетната.Много е пъстра също .

Ивайло Гиздов


ddz

100 процента ли ,защото и задната перка дет е на гъза и е по-дълга.Страх ме е да не е болна от воднянка . А снимката мн ли е лоша ?

Ивайло Гиздов

Еми сам виж на снимката каква е разликата ,тази от горе е мъжка.По е дребна и по шарена.

wwladoo

Цитат на: ddz - 05.01.2010 22:52
Е тя е малка на 4-5 месеца.Имах преди 1 гупи и едната мъжка и стана така корема и накрая от форума ми казаха ,че е за тоалетната.Много е пъстра също .
Здрасти колега--какво значи малка--4-5месеца--женските си проличават на 2 седмици още!!!Поздрави Владо!Р.S.снимката е много лоша(като моите които пускам :-[) но според мен е женска.
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

chepik

Тази отгоре с черното е мъжката отдолу е женската.
*offtopic
Владао евала ,че си признаваш за снимките :) трудно се снимат палавниците  дори с хубав фотоапарат.Зарежи снимането.Някаде някой ти беше прдложил да сложиш снимки от нета и аз мисля, че е прав,все пак повечето си приличат,а и бизнеса ще ти върви много по-добре все пак като гледам имаш хубава стока, снимай само ако прецениш че трябва,а и слгай на тез от нета (снимка - интернет),да не земе някой да се сърди.Пожелавам ти успех през новата година да отвориш още няколко магазинчета  *DRINK*