• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 09:23

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Колко риби мога да гледам в аквариума си?

Започната от mihity_97, 15.02.2009 22:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

elbazir

ZlatenRibok можели видео на рибките ти молинезиите хелерите гупите не закачан ли златните
: 12.01.2010г 15:03ч
купи си още гупи поне 10 да са 6те мъжки много хубаво ще изглежда имаи ми доверие

discus

Ще ви помоля да минете на друго средство за комуникация.

Yuliqn

Може да махнеш скалариите, хелерите,  кардиналите, бетите, ножа и амониерата.

dring

аз в 17 литров аквариум имам 2 гупи 2 молинезий 3  хелера два мъшки и една женска  и три сома  моля по опитните акваристи да изкажат мнението си защото се тревожа че и аз съм направил манджа с грозде благодаря предварително

tahio

Цитат на: dring - 30.11.2012 21:38
аз в 17 литров аквариум имам 2 гупи 2 молинезий 3  хелера два мъшки и една женска  и три сома  моля по опитните акваристи да изкажат мнението си защото се тревожа че и аз съм направил манджа с грозде благодаря предварително
Голяма манджа си направил. Не че не могат да се гледат заедно, но аквариумът е прекалено малък. Взимай поне 70-80 литров аквариум ако искаш да ги спасиш или веднага ги дай на някой.  В този можеш да гледаш скариди или една бета.

dring

а в 30-40 литров аквариум можели заштото нямам вазможност за по голям

ancitrusa

Цитат на: dring - 01.12.2012 09:39
а в 30-40 литров аквариум можели заштото нямам вазможност за по голям
В  30-40 литров аквариум 2 гупи, 2 молинезии, 2 хелера, 2 коридораса може ,но трябва да има и доста растения.Но не ти препоръчвам живородки, защото после няма да можеш да се отървеш от поколението, и ще стане пренаселено.