• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.04.2024 01:54

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Какво да правя

Започната от Станчев, 23.05.2012 09:15

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Станчев

 :-| :-|  Здравейте колеги намерих си едно аквариумче 200 л за ммного малко парички ( все пак нали сме в криза )  :-D . Но не мога да измисля върхо какво да го поставя , защото лятото ще е на едно място а зимата на друго . Мислих си за нормален шкаф но дали по време на местене няма да стане някой сакътлък защото мисля да монтирам 4 мебелни колелца или да си направя метална рамка около 10 - 15 см . висока . Та въпроса ми е кое ще е по удачно  !! Като въпросната рамка я видях в един приятел , той е сложил акумолираща печка отгоре не знам колко тежи и дали ще ми издържи аквариума с всичките му там истории . Между другото ровейки се из нета намерих един саит свързан с нашето хоби но за съжаление не ми излиза правилно : http://img01.static-nextag.com/imagefiles/dyad/scfiles/1x1transparent.gif . Чакам съвети от всички сблъскали се с този проблем . Между другото ще гледам 3 сома калихти около 15 см . , 4 трихогастера и те доста едри , 2 пангасчета около 5 см . и 4 анцитросчета около 3-4 см .