• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.04.2024 04:31

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Гледане на Бети

Започната от Ribara90, 02.09.2009 16:32

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dok70

Цитат на: niki_one - 02.09.2009 23:28
земи си 2 килирибки  ще трябва да сменяш водата щот им трябва чиста и ще трябва да го покриваш защото скачат но пак са малки не стават големи и става шоу с тях. ако ли не си земи малки колизи но са капризни малко иначе не и трябва помпа  рамирези също става ама и те искат чиста вода в този аквариум определено нямаш почти никакъв избор  *dontknow* успех аа може и някои сомче нзм
Ники, въздържай се със съветите за рибки, които си виждал само на картинка/или си уморил набързо/! Колизи, рамирези... *dontknow*
И не забравяй, че има главни букви!
;-)
Луд умора няма...
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi51.tinypic.com%2F15qq15l.jpg&hash=b07c9eabfccaf48f94e226948629f70537bc2352
300 оки миш-маш

миа

 Доколкото знам радостта от ярките краски на "кили" рибките е краткотрайна-те имат кратък живот.А и не се намират толкова лесно-само два пъти съм виждала на живо такава рибка.Предполагам,че не е лесно да се отглеждат,иначе всеки втори би имал аквариум с такъв вид рибки.
Но все пак бетата е добър избор,що се отнася до обема на съда и отглеждането й.

niki_one

хаха не съм гледал само на картинка гледал съм много и най различни затва му предлагам той си знае те са по капризни по отношение на вода но просто давам предложения :)
:-)
фиши фишиии

valnata

За тези 5 литра най-добре е една бета мъжка. За другите риби които са изброени ще е голям мъка. :-)

niki_one

да а и не са за начинаещи но просто предложения дадох малко необмислени  *NO*
:-)
фиши фишиии

Ribara90

04.09.2009 14:39 #20 Last Edit: 04.09.2009 16:46 by Ribara90
Скоро време ще взема една бета пък ще я видиме дали ще живее....

Температура около 25 градуса така ли??