Сайтът и форумът ще са недостъпни няколко дни поради профилактика и преинсталация на софтуера!

Акваскейпинг конкурс
  • Ексима
  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Автор Тема: Гупи  (Прочетена 13307 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Миряна

• Потребител
  • Публикации: 251
  • ^^BS4L^^
    • http://www.myspace.com/miriana86
Re: Гупи
« Отговор #15 -: 21.07.2009г 11:11ч »
 :-) Данчо с твоите какво стана, растат ли?  :-[

Неактивен chepik

• Потребител
  • Публикации: 154
« Отговор #16 -: 21.07.2009г 23:11ч »
Цитат
  :-) Данчо с твоите какво стана, растат ли?  :-[

http://img198.imageshack.us/img198/6169/rrea.jpg
Гупи

By GuppyAddict
« Последна редакция: 21.07.2009г 23:11ч от chepik »

Неактивен wwladoo

• Потребител
  • Публикации: 1 010
« Отговор #17 -: 23.07.2009г 22:10ч »
Браво албиното са дръпнали,а  тукседото , как е искара ли поколение!!!!!Мирянка е един от хората на които съм показал,част от селекциите  тогава бяха само 7,за сведение на някои !!!!! ;-) :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Неактивен Миряна

• Потребител
  • Публикации: 251
  • ^^BS4L^^
    • http://www.myspace.com/miriana86
« Отговор #18 -: 24.07.2009г 13:01ч »
Всички, които ми показа бяха страхотни, но жълтурите и фламингото къртеха!

Неактивен wwladoo

• Потребител
« Отговор #19 -: 24.07.2009г 20:08ч »
Мирянка благодаря ти ,за това!!!! *privet*Забрави за Neon blu green gel---синьо зелената която ти хареса най много,а имам още 6 нови линии!!!В най скоро време--дай боже да не ми мине котка ,път да направя базата като хората,и да стабилизирам линиите --в Бургас такива гупи ще има .......--хайде да не се изхвърлям----поживьом  --увидим ,руски лаф който много обичам!!!!Желая успех на всички колеги ,обичащи тая разкошна рибка,и не се притеснявайте завистници много,това е в кръвта ни на българина!!!!! *thanks
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Неактивен Genadi

• Пoтребител
  • Публикации: 1
« Отговор #20 -: 26.07.2009г 12:12ч »
Да ви се похваля  *YAHOO*, снабдих се с гупички, зарадвах дъщеричката  :kreshtja:. Е, вярно че не са от Владовите, но пък мисля че е за хубаво *YAHOO*. Препоръка от мен - не си губете времето с него  8-)

Mod Edit: Неможеш така да обиждаш потребител, най-малкото не си написал никакви доводи за това. За да даваш препоръка трябва да се обосновеш. Ако не го направиш до утре сутринта - мнението ти отива в коша.
« Последна редакция: 26.07.2009г 21:09ч от assensi »

Неактивен Мишо

• Потребител
  • Публикации: 309
« Отговор #21 -: 26.07.2009г 15:03ч »
Е, вярно че не са от Владовите, но пък мисля че е за хубаво *YAHOO*. Препоръка от мен - не си губете времето с него  8-)

Какъв е проблема с wwladoo  и гупите му?

Неактивен nikiK

• Потребител
  • Публикации: 73
  • Николай Колев
« Отговор #22 -: 26.07.2009г 23:11ч »
Да ви се похваля  *YAHOO*, снабдих се с гупички, зарадвах дъщеричката  :kreshtja:. Е, вярно че не са от Владовите, но пък мисля че е за хубаво *YAHOO*. Препоръка от мен - не си губете времето с него  8-)

Mod Edit: Неможеш така да обиждаш потребител, най-малкото не си написал никакви доводи за това. За да даваш препоръка трябва да се обосновеш. Ако не го направиш до утре сутринта - мнението ти отива в коша.
Какво трябва да каже точно???Не един и двама се оплакват от Владко!!Нищо лично, ама айде и кофти мненията да не се цензорират!! *THUMBS UP*
450 лит.  Ю.Америка- Геофагуси, Скаларии Манакапуру, Цихлиди джуджета

260 лт.  Африка ез. Малави

Неактивен NO CARRIER

• Живеещ на 100м от лудницата
  • Администратор
  • Публикации: 10 872
  • Николай Цветков
    • http://tsvetkov.be/
« Отговор #23 -: 27.07.2009г 00:12ч »
Ако имате проблеми с даден потребител, начините са описани в правилата на форума - свързвате се с модератор или админ на форума. 
Недомлъвки и подмятания в публична тема не се приемат.

Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Неактивен wwladoo

• Потребител
« Отговор #24 -: 27.07.2009г 01:01ч »
Какво трябва да каже точно???Не един и двама се оплакват от Владко!!Нищо лично, ама айде и кофти мненията да не се цензорират!! *THUMBS UP*
                               *offtopic  Nikik,   мисля че никога не съм имал контакт с теб--не те познавам,нито съм те обидил с нещо,нито някой от форума и недей да се явяваш като адвокат на господина,без да знаеш истината *CRAZY*!!!!А тя е,че му отказах да му дам гупи и му обясних без да го обиждам, на чист български език,че за тях контактувам с определени познати хора от форума,което мисля че е мое право !!!!Посъветвах го най-културно , да си потърси и купи от магазините!!!!Той почна да обижда и да псува на майка!!!Ако искаш,мога да ти препратя ЛС за доказателство ,така че престани да пишеш глупости!!!! ;-) :-)  На когото съм преценил съм дал, и мисля че са доволни!!!!!  :-) Мисля си че,има хора които като нямат работа,и така гледат из форума, някоя интрига да създадат!!!И развалят само облика на форума,и на хобито!!! ;-) :-)
« Последна редакция: 27.07.2009г 02:02ч от wwladoo »

Неактивен Caxapa

• глобален МОРМОРАН
  • Модератор
  • Публикации: 5 250
« Отговор #25 -: 27.07.2009г 20:08ч »
wwladoo ! Не се познаваме но немислиш ли ,че за да защитиш честа си е редно да качиш снимки на твоите идеални линии гупи? Нали затова е създаден този форум за да показваме своите постижения и да споделяме неуспехите си ,за да има кой да ни подаде ръка в тежък момент или да ни издърпа ушите когато се превъзнесем? Какво е това криене на линии и селекции от години ? Или е по-лесно да черпим опит и знания от другите а самите ние да не казваме как сме постигнали всичко това с колко труд и мъки и накрая с ГОРДОСТ да покажем плодовете на труда си?  Родом съм от Бургас и в последствие живял във Варна сега във Виена но никога не съм срещал такъв съгражданин потаен като теб  без да покаже линиите на гупите си. ... Нищо лично но колкото до "базата ти" съм чувал е правиш- строиш от години..близо десетилетие ако не и повече.  *DRINK*

Неактивен NO CARRIER

• Живеещ на 100м от лудницата
  • Администратор
  • Публикации: 10 872
  • Николай Цветков
    • http://tsvetkov.be/
« Отговор #26 -: 27.07.2009г 21:09ч »
Стрелбището затваря.  *MODERATOR*

Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.