• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 21:59

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Чешмяна вода в рифов аквариум. ДА или НЕ?

Започната от Асен Евгениев, 13.07.2011 21:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

камен чочев

Методи, не се заяждам и не не желая някой да се отбранява от мен, ама то и тема не остана...за пореден път. Напротив, чел съм доста твои мнения и съм се вслушвал в някои от съветите ти.
Госпожо абсолютно прекалявате. И с епитетите. И с тоталната ви неграмотност, която чак е обидна. Относно аквариумите ви: моля да споделите с нас почистването на един от така прехвалените ви рифови аквариуми и всичките живи камъни с пароструйка. Или защо другият с месеци стои на тъмно... и така на татък. Ще помоля повече да не ни лъжете. За съжаление прекрасната тема бе опорочена тотално от вас. Чак е нечистоплътно. Отвратително.

изгубеният рай

Цитат на: MeTogu - 15.07.2011 21:43
Чакай сега колежке.Айде да не вкарваме народа в заблуда.Може някой неща да са леко преувеличени но ....
Това с акваристиката дето се занимаваш е от около може би 3 години,и то аз те бутнах в тази нсаока.А с морската акваристика се сблъска може би преди 2 години.Аз и мъжа ти Илиян (с ник KapitanNemo) ходихме  до София да купуваме аквариум по обява.Не казвам че по едно време аквариум изглеждаше добре,както е на снимките,но .... скоро не съм минавал обаче от последното минаване правя разлика и тя е огромна.
Аз самия имах доста чист аквариум с малко обитатели и корали,който потдържах без осмозна вода,с канистър и доста течение.Радвах му се колко добре се развиваше,но малко по-малко си дадох сметка че нещо ми липсва и не се справям добре.Реших да се откажа по финансови причини.
А на чочев ще кажа,че постовете ми в темата не са по темата защото все трябва да се отбранявам от някой нападки на колеги на който съм трън в очите.Мисля че това ще е посления ми пост в темата защото може да се излезе извън контрол.

АМи по стара обявя за доказателство на хора с къса памет неможах да намеря съжалявам.....

http://slivi.com/showad.php?adid=90465-OBYAVA-&sid=6127b444fff83785bbda9eae01dddda9magazin_%22zoo-ray%22_gr._ruse.html


END!!!

DISCUSBG

Не знам!

изгубеният рай

Цитат на: камен чочев - 15.07.2011 21:58
Методи, не се заяждам и не не желая някой да се отбранява от мен, ама то и тема не остана...за пореден път. Напротив, чел съм доста твои мнения и съм се вслушвал в някои от съветите ти.
Госпожо абсолютно прекалявате. И с епитетите. И с тоталната ви неграмотност, която чак е обидна. Относно аквариумите ви: моля да споделите с нас почистването на един от така прехвалените ви рифови аквариуми и всичките живи камъни с пароструйка. Или защо другият с месеци стои на тъмно... и така на татък. Ще помоля повече да не ни лъжете. За съжаление прекрасната тема бе опорочена тотално от вас. Чак е нечистоплътно. Отвратително.

Господине информаторът ви е подвел........
Рестартирах аквариума ,заради цианобактерия.....а как го "правя не е ваша рабора" ако си нямате пароструйка давам free....в найскоро време ще ви е нужна ...апропо  относно епитетите как са алгурите от Пловдив..... НЕСЪМ ТЕ ЗАКАЧИЛА С НИЩО ПАК ЛИ ПОЧВАШ
До тук се занимавах само с глупаци и Вие ли сте от тях Господине ?!!!!!?

END!!!

Aquadream

Цитат на: изгубеният рай - 15.07.2011 21:38


Ти наистина си подлудяла Велина.
Вместо да си сканираш старите паспорти и ВИЗИТЕ НА МЪЖА си защо не снима аквариумите си днес в магазина.
Колко човека искаш да те притиснат до стената с лъжите ти.
Няма значение как ще ме наричаш, къде си ходила и за коя се мислиш. Тука става въпрос за чешмяна вода в аквариум и ти с хиляда лъжи се опита да налижош тезата, че може. Продавай в магазина си каквото щеш, но не се намесвай в теми където не си квалифицирана да говориш глупости.
ПОКАЖИ ПОНЕ ВЕДНЪЖ ИСТИНАТА ИЛИ СЕ МАХНИ ОТ ТУКА.

ludiqdoctor

Цитат на: изгубеният рай - 15.07.2011 22:30
Рестартирах аквариума ,заради цианобактерия.....а как го "правя не е ваша рабора"
По принцип си има препарати за тези неща и не е нужно връщането от нулата ама...Бързам да уточня, че не се меся.
От всяко дърво да направим свирка, от всеки буркан - аквариум. И после...?

Aquadream

Колеги тъй като не се вижда края на това безумие заключвам темата.