• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
25.04.2024 16:54

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Общи въпроси за живородките (ако нещо не ви е ясно, питайте тук)

Започната от 4i4oico, 12.07.2006 17:04

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Вики

Много благодаря на    NO CARRIER! *privet*
Аз обожавам домашните любимци!   :)

Вики

 :-) Искам да питам с кой риби може да се гледа златна рибка Аз имах 2 плати  те умряха  :'(.Сега имам 3 гупи  2 сомчета коридорас-бели и черна малинезия. ООО да не забравям и вариат(о)уса.Аквариума ми е 10 литра .Ще си купя малка златна рибка.Имам и помпа и филтър.
Благодаря предварително! *BRAVO* *SORRY*
Аз обожавам домашните любимци!   :)

Иво Катрафилов

Цитат на: Вики - 16.04.2009 09:47
:-) Искам да питам с кой риби може да се гледа златна рибка Аз имах 2 плати  те умряха  :'(.Сега имам 3 гупи  2 сомчета коридорас-бели и черна малинезия. ООО да не забравям и вариат(о)уса.Аквариума ми е 10 литра .Ще си купя малка златна рибка.Имам и помпа и филтър.
Благодаря предварително! *BRAVO* *SORRY*

Златните рибки се отглеждат само със... златни рибки. А в толкова малък аквариум е немислимо да мислиш за съквартиранти.

Вики

Благодаря ще помоля мама и тати да ми купят по голям аквариум :-D
: 16.04.2009г 10:10ч
Колко литра трябва да е аквариума за 2 малки златни рибки.  *fish
Аз обожавам домашните любимци!   :)

Лора

В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

zorigigi

Или изчакай още малко, или просто махни златните.

Вики

zorigigi  аз още не съм си купила златни рибки имам планове *bg*
: 16.04.2009г 20:08ч
*prelest...*
: 16.04.2009г 21:09ч
Ще си купя една колбичка и ще си гледам една златна рибка и две сомчета *THUMBS UP*
Аз обожавам домашните любимци!   :)

Divane

тия колбички трябва да ги забранят!!!

Не мъчи рибките с подобни глупости!!! Ако искаш много рибки - взимаш голям аквариум!Ако не можеш - гледаш 3-4 рибки !Елементарно!Като ги  наблъскате в някви такива литражи само ги мъчите! После има и сълзливи теми - "Защо ми умря рибката" или "Рибката ми е болна"..И вас да ви затворят в килера и вие ще се поболеете!

Вики

 Честно казано хелерите агресивни риби ли са ? Защото това се случва с хелерката и златната рибка и вариатоса icon_axe
Аз обожавам домашните любимци!   :)

Miss_Zhekova

Привет на всички!
Абе хора, четох, че до около 2 седмици след раждането на гупичките може да им се познае пола, моля ви се светнете ме по въпроса как става, защото моите вече са на почти 3 седмици, а на мен всичките ми изглеждат еднакви  *dontknow* За какво трябва да ги оглеждам, че да разберя коя е мъжка, коя женска? Обещах на приятеля ми да му дам от бебетата, ама ми трябва да им разбера пола... и така.. помагайте!  :-)
Put some fun between your legs - ride a horse! :)

NO CARRIER

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Miss_Zhekova

Put some fun between your legs - ride a horse! :)

valka111

Здравейте,имам един проблем,аз съм начинаещ акварист и започнах с живородки.Аквариума ми е 40 л. и в него има 2 хелера,4 гупи,2 малионези,2 сомчета и 2 охлюва.Проблема ми е хелерката която я взех бременна, с мъжки ,които са от различни аквариуми.Докато беше бременна всичко беше добре,след като роди минаха 5 дена и запона да гони мъжкия ,докато го види и рязко скача върху него.Въпроса ми е да го сменя ли(мъжкия) или проблема е в нея и да изчакам.Благодаря ви.

dok70

Проблема е в аквариума.
За начало добави повечко естествени растения и рибите ще мирясат!
Луд умора няма...
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi51.tinypic.com%2F15qq15l.jpg&hash=b07c9eabfccaf48f94e226948629f70537bc2352
300 оки миш-маш

valka111

Благодаря много,аз имам 2 лимончета,но ще сложа още.