• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
16.04.2024 15:02

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Общи въпроси за живородките (ако нещо не ви е ясно, питайте тук)

Започната от 4i4oico, 12.07.2006 17:04

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

S_mo


vankata1205


Caxapa

Колегата ме е изпреварил. Така вече със снимката е по-добре. Може и няма проблем но виждам една жълтичка, която е нещо нефела и със спленат/хлътнал/ корем.

Teoddoorr

искам да питам имам женска гупа с много голям стомах храна и нейния стомах е леко ръбест но няма родилно петно да я слагам ли в родилка *dontknow*
обичай рибите не ги мрази

Caxapa

Забравил съм си кристалното кълбо и не мога да врачувам без снимка  *dontknow*

_777_

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs18.postimg.org%2Frg38pb2jt%2F24_05_15.jpg&hash=6f97fcaa79676235e44de93c1abe16d6edfa3739

Teoddoorr

вече и се появи голямо родилно петно дали да я сложа
обичай рибите не ги мрази

Caxapa

Ако не я отделиш, ще си роди в общия където на късмет ще има оцелели.

Teoddoorr

след 5,6 часа ще кача снимки защото баща ми не ми позволява да преместя сам снимките от телефона ми в компютара =-O
обичай рибите не ги мрази

Krasi231

Здравейте,имам една плта с прекалено подут корем ,но не е бременна.Възможно ли е това да е болест или е просто тялото и е такова,ако някой знае помогнете моля. :popcorn:

Caxapa

Ако не е от преяждане е много вероятно да е болна от нещо но без снимка няма как да се каже.

Krasi231

Мисля ,4е не е от преяждане  за6тото така я купих 6те се опитам да ка4а снимка понататък ,но Въпроса ми е имали такава болест     

Caxapa

Ще се опитаме да ти отговорим като приложиш снимка. Така само вълшебниците и феите познават.

FHM

По принцип има такава болест, но при нея освен подуване и люспите са настръхнали казва се воднянка.

vankata1205

Една от гупите ми е с накъсана опашка и с нещо бяло по очите. Може ли някои да ми каже каква е тази болест и може лида зарази и другите ми рибки 

Моля помогнете !!  *HELP* *HELP*