• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
24.04.2024 20:36

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Болест при анциструса ми!

Започната от djoanna, 27.10.2012 18:05

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

djoanna

Здравейте!
Имам женски анциструс, и днес видях, че от хрилете му излизат някакви странни остри израстъци. Какво да правя и какво му има? :-(

Асен Евгениев

Покажи да видим за какво става въпрос, може да не е болен.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Bolta

Анциструсите имат едни шипчета в тази област (около хрилете), които показват / разтварят от време на време.                                                             

HALIPI

здравейте ! Искам да попитам преди около един месец започнах да гледам рибки и си купих няколко вида и между тях си купих и лепки и след седмица имах малак проблем със гупи те ми но след това се оправиха и не умираха рибки известно време но преди два дена започнаха дами умират лепките един по един но само лепките нищо друго преди 3 дена си купих хелери и молинезий и на другия ден започнаха да умират :-( :-( :-( :-( :-( едната ми се стори че е нахапана може ли хелери те да ги умиват или е някаква болест някой да помогне. Моля

Деян

Първо колега, постът ти не е за тук. Остави това, в името на Бога, моля те да прочетеш една граматика. Ако искаш ще ти пратя моята от училище, но това е плашещо. Задай си ясно и грамотно въпроса, там където му е мястото и ще ти се отговори.
Аз лично не схващам точно какъв катаклизъм се е случил при теб, но това сигурно е от цял ден дишане на хлороформ, утре ще помисля на ясна глава.

HALIPI

Със две думи умират ми лепките. :ranting:

Георги

HALIPI, с една дума пусни си тема в раздел Болести, която започва с попълнената бланка с данните.  *lock