• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
20.04.2024 04:09

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Trichogaster leeri

Започната от DicH, 22.12.2004 03:21

« назад - напред »

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

DicH

zdrasti pichove,
imam edin star merak - da prokopsam s leerni trihogasteri ama vse ne uspiavam da gi svurtia.V bumagite ne pishe nishto tolkova specialno za tiah.Niakoi da ima ideia
Thanks

Anonymous

хмм заглавието е интересно ама тая латиница не ми се чете :)

Хунта

Цитат на: "DicH"zdrasti pichove,
imam edin star merak - da prokopsam s leerni trihogasteri ama vse ne uspiavam da gi svurtia.V bumagite ne pishe nishto tolkova specialno za tiah.Niakoi da ima ideia
Thanks
Превод в вфир ;)

Цитатздрасти пичове,
имам един стар мерак - да прокопсам с леерни трихогастери ама все не успявам да ги свъртя.В бумагите не пише нищо толкова специално за тях.Някой да има идея
Thanks

на скоро ми попадна една доста добра 'преводачка'
http://lat2bg.kredor.com/scgi-bin/og.php?op=lat2bg

niky

Наистина е добра, но по добре да я ползва автора!!!

Иначе аз съм гледал такива трихогастери, малко са по плахи от обикновените, но иначе нищо особено за гледане.
За съжаление, не съм виждал напоследък.

miTko

И аз съм гледал до скоро, но не съм размножавал.Всъщност какъв е въпроса точно?
Разни мои АКВАРИУМИ 

Живко

Изискват по-висока температура при развъждане 30-32 градуса.90% от мъжките не са годни за разплод.за отглеждане не са по различни от другите видове .искат само по-висока температура и да не е пренаселено

Anonymous

ами за сега въпроса е в оцеляването,ще пробвам с по топло.Мерси за преводачката.Българския ми е толкова лош че ме беше срам да пиша на него :?

DicH

знацхи проблема е бил ж колебаниата на температа, корегирах и жсицхко се опражи.Мерси за помосхта :D  :D