• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
25.04.2024 14:45

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

живородки

Започната от Smurfff, 05.09.2011 00:01

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Smurfff

здравейте откъде мога да си намеря подходящи грунд, и растения за моите живородки, аквариума ми е някъде около 40 45 литра

Giorgio_Armano

Не би било зле да пишеш откъде си.
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

Smurfff

извинявам се от София ако някой коси също мога да взема растения от него ако има време и възможност разбира се

deni7

разстения има на пазара във събота. В повечето магазини също предлагат. Zoo center имат доста голям избор. Грунд също предлагат там, а и в повечето магазини за рибки. Другия начин е да отидеш до някоя река и да си събереш после трябва да го филтрираш, за да подбереш необходимия ти размер
44л.: 2 анциструса, гупи
27л.: 2 анциструса, гупи

Smurfff

къде е този пазар ?

Асен Евгениев

Пясък от най-близката строителна борса, че по магазините идва дебело. Кварцов от Горубляне.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

deni7

на горубляне дали продават малки разфасовки. До сега не съм успял да стигна до там
http://zoocenter-bg.com/
44л.: 2 анциструса, гупи
27л.: 2 анциструса, гупи

Асен Евгениев

Цитат на: deni7 - 05.09.2011 00:18
на горубляне дали продават малки разфасовки
Съвсем скоро ще заискаш много по-голям аквариум от сегашния. :-)
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

Smurfff

а някой да си стриже растенията ???

nikolaytoshev

Следи раздела Предлагам и виждам, че си от София, следователно няма как някой твой градски да не ти даде едно рамо с някоя и друга китка.

Асен Евгениев

За 40 л. аквариум не е проблем да измолиш половин кофа пясък от близкия строеж. *DRINK*
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

deni7

имам грунд но е 3 см, а изкам да засипя още. Размера е 3-4 мм затова предпочитам да взема още с такъв размер:)
а за аквариума още сега искам по голям, но няма място за него може би след време
44л.: 2 анциструса, гупи
27л.: 2 анциструса, гупи

Smurfff

аз грунд мога да си взема по всяко време но питам какъв (вече разбрах) благодаря сега остава само растенията