• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 11:45

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

30 литра нано от Живко

Започната от Живко, 09.05.2006 14:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ilianidis

Ся като се вгледах разбрах че гледаме различни неща....отпред е имало глосостигма,да,не бях я видял,аз имах предвид отзад другото,но Живко да каже.

Живко

глосостигма е.
единственото стръкче което имам. вече е с една трета по-голямо :P

може да е интересно за някой да знае, че всички тези растения са гледани в аквариум без СО2. количеството на тези растенията, в такъв аквариум се увеличава с една трета за два месеца. изключвам глосостигмата. тя тръгна много по-трудно. микрантемума расте не по-висок от 8-10см. лилеопсиса се развива изненадващо добре.
идеален вариант за бавен аквариум. подстригване на растенията се налага на 2-3 месеца.
за съжаление количеството риби трябва да е оскъдно. потдържането на баланс е много трудно и водораслите са чести гости.
Никой не се е родил научен.

Живко

Цитат на: "Ilianidis"Ся като се вгледах разбрах че гледаме различни неща....отпред е имало глосостигма,да,не бях я видял,аз имах предвид отзад другото,но Живко да каже.

отзад е микрантемум, но не е подстригван. по горе обясних, че си е такъв. нисък.
при засаждането трябваше да го окастря и да му махна корените, ама това го разбрах като почна да хвърля по старите листа. :?
Никой не се е родил научен.

nixanbal

Аквариумчето е чудесно! Едно от най-красивите нано, които съм виждал..
Камъните и корените/или клони/ ми допадат най-много и според мен не трябва да се разместват
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi48.photobucket.com%2Falbums%2Ff237%2Fnixanbal%2FMalawiTank_baner.jpg&hash=b6a3b805af52b2039354d101738ed74ce9cd7bab

miTko

Да, хубави камъни.Големичък е аквариума за нано но ще стане добре.
Толкова анциструси ако ги отгледаш ще обърнат всичко наопаки! :lol:
Разни мои АКВАРИУМИ 

Nemo

Тия жълтите рибета какви са? Моленизии ли ? струва ми се че са големички за наното :) Някои по дребни рибета по ще мясат
Π ө ů ҹ υ њ σ ß