• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 20:35

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

.......

Започната от akvaristat, 26.06.2008 15:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

malomir

Цитат на: goro - 07.07.2008 23:24
АТ3335-3338 е оптималното решение качество/цена.Изделие, което присъства над 10г. на пазара и е доказало качествата си.
Не мисля!3335 го купих за 170 лева от вносителя на времето.Счупи се.Резервни части няма.Купих още един.В момента и двата са в мазата.Защото са много "хубави"
Цитат на: puhcho - 08.07.2008 00:21
на българския пазар избора не е много голям


Защо пък да не е голям?Има достатъчно фирми които присъстват на пазара.Нека да видим:
Сера,Продах,Ехайм,Отто,Хаген,Атман,Ферпласт,JBL,една камара китайски фирми като "Sun sun"Ako се напъна ще измисля още толкова.На това ако викате малко не знам.

Цитат на: puhcho - 08.07.2008 00:21

Спорът е приключен!

Така си мислиш.Само гледай.

MeTogu

Цитат на: malomir - 08.07.2008 02:08
Не мисля!3335 го купих за 170 лева от вносителя на времето.Счупи се.Резервни части няма.Купих още един.В момента и двата са в мазата.Защото са много "хубави"
На това му се вика карък!Не помня да съм купил нещо и то да се е прецакало - като изключим подмяната на гумичките на обикновенните аераторчета за въздух.А иначе съм привърженик на AQUA EL и притежавам една FZN-2 от поне 10години и една FZN-3 от повече от 3 години.Никакви проблеми.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

N.Nobs

Та по въпроса за инсинуацийте:

Цитат на: goro - 30.06.2008 23:37
И без това и 'Sera' и "Tetra" не мерят точно солена вода.

А според Вас какво означава това?Че тестовете на Сера и Тетра са неточни но ние да си ги купуваме?Все пак очаквам след едно такова твърдение да се обосновете защото въпреки че това е форум, все пак е форум с интелигентни хора който биха искали някакви доказателства за това Ваше твърдение.Ако бяхме окултен форум бих Ви разбрал, хвърлили сте боб или сте гледали на кафе, добре.Ма не сме  *NO*
  И отново искам да ви попитам-на какво се дължи избирателността на тестовете на тези две фирми?Защото вие говорите конкретно за солена вода, а не за тестовете като слабо място изобщо.
  С нетърпение ще чакам  да ни ощастливите с дълбокомислените Ви анализи на тема тестове пък били те и "собственото мнение"
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

goro

Темата за тестовете изисква доста писане и време.Засега работя с "Salifert".Малко по-скъпи са ,но точноста на измерване ме устроива.
П.П. Организирам си внос на живи камъни(без полипи и корали) за един акв.Дали някои го интерисуват? Извинете ако мястото на предложението не е тук.Можете да го преместите.

puhcho

Цитат на: goro - 08.07.2008 23:05
Темата за тестовете изисква доста писане и време.Засега работя с "Salifert".Малко по-скъпи са ,но точноста на измерване ме устроива.
П.П. Организирам си внос на живи камъни(без полипи и корали) за един акв.Дали някои го интерисуват? Извинете ако мястото на предложението не е тук.Можете да го преместите.
Защо не си виждаш личните съобщения? :-)

N.Nobs

Цитат на: goro - 08.07.2008 23:05

П.П. Организирам си внос на живи камъни(без полипи и корали) за един акв.Дали някои го интерисуват?

Бе интересуваме се, ма Варна малко далече.  *privet*
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

goro


schmatka

Цитат на: N.Nobs - 08.07.2008 23:25
Бе интересуваме се, ма Варна малко далече.  *privet*
офицялно си поканен за 100тен път

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fbanners.wunderground.com%2Fweathersticker%2Fgizmotimetempbig_metric%2Flanguage%2Fbulgarian%2Fglobal%2Fstations%2F15552.gif&hash=df443b72d56f39bff389ee619c750bb413ec9100

goro


N.Nobs

Да се надяваме че ще почерпи.Ако не ще те водя тебе на кафе  *THUMBS UP*
Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

Stas

Сега е времето и да се разцелувате!

malomir