• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.

Акваскейпинг конкурс
  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Участник №2 - Boby_ : Снимки на аквариумни обитатели

Започната от Igi, 13.05.2005 21:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мариа

Несам сагласна с вас,защото гледате не самия аквариум(рибки и растения) а качеството на снимките.Едните били малко мътни,другите били с много ярки цветове и тн.Защо не казахте още в началото че ще се  оцениават способностите на фотографа.

Longanlon

ъъ, ами този раздел от конкурса се казва СНИМКИ на аквариумни обитатели...

NO CARRIER

Извинявай, няма как да атачна рибките си към форума. А за аквариума да не говорим.  :shock:

Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Boby_

Цитат на: "Мариа"Нищо лично но немога да ти дам повече от 4.

Нито имам намерение да ти търся сметка, нито да ти се сърдя за четворката. Напротив - радвам се, че поне излизаш на светло и казваш на всички какво мислиш.
Молбата ми е само да се аргументираш защо смяташ, че рибите ми са за 4. Нека оставим снимките настрана. Какво точно не му е наред на най-голямото и цветно мъжно хонджи, което съм виждал аз лично? Или ацеито нещо не ти е по душа? А може би смяташ, че малавийци се гледат мноооого лесно и не е проблем да се отгледат такива риби?
Извинявай за иронията, но просто не можах да се сдържа. Нищо лично.  :wink:

cihlidi_fan

Цитат на: "Мариа"Нищо лично но немога да ти дам повече от 4.

Хммм........СтраННО  я кажи ти какви рибки отглеждаш?
220л. Танганайка
17 Tropheus sp."Red" Chimba, 10 Cyprichromis leptosoma "Utinta"
3 Telmatochromis vitattus, 3 lamprologus ocellatus

jkk

Боби извинявай братле, ама ти писах 6 само защото си Boby_. Сигурно тези рибки са много ценни от маниашка гледна точка, но на мене не ми харесват и това си е- просто са твърде изродски. Интересно ми е дали ти харесват или ги гледаш само заради предизвикателството. Имаш ли и друг аквариум?
350 л Малави, 120 л растителен

Boby_

Цитат на: "jkk"Боби извинявай братле, ама ти писах 6 само защото си Boby_. Сигурно тези рибки са много ценни от маниашка гледна точка, но на мене не ми харесват и това си е- просто са твърде изродски. Интересно ми е дали ти харесват или ги гледаш само заради предизвикателството. Имаш ли и друг аквариум?

Не, нямам други аквариуми (ако не се брои "бебешкият"). И освен това много, ама много си харесвам рибкте. :lol:
Е, вкусове различни - не разбирам защо не ги харесваш, но всеки има право на собствено усещане за естетика.  :D