• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.

Акваскейпинг конкурс
  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd
  • Ексима

Великденски конкурс - резултати от гласуването на журито.

Започната от NO CARRIER, 04.04.2010 20:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rider

Raven

Имо коментари и оценки на журито, само  трябва да се качът на сайта , малко по късно ще стане.

много от акариумите са коментирани а оценките са давани според схемата утвърдена от IAPLC , Коко ще ги нанесе по късно.

Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Здравков

Честито на моя фаворит, страхотен аквариум.

botan

Аз искам да попитам журито Тодор Христов Христов, какво ще рече този коментар:
"Комбинирани са растения изискващи много светлина с растения, които предпочитат по-слабо осветление."
*mislia*
I don't care, I love it!

Асен Евгениев

Ще ми е интересно да разбера гласуването само на американските съдии.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

dafil

NO CARRIER

Цитат на: Raven в 04.04.2010 23:11
Имо коментари и оценки на журито, само  трябва да се качът на сайта , малко по късно ще стане.

много от акариумите са коментирани а оценките са давани според схемата утвърдена от IAPLC , Коко ще ги нанесе по късно.

Щракайки на имената на участниците, отдолу излизат коментарите и общите оценки на журито.

Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

tomatomov197

phoenix9040  не те критикуват , а те хвалят, че си скрил добре техниката.  Честито на победителите *DRINK*
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

vasso

Цитат на: botan в 04.04.2010 23:11
Аз искам да попитам журито Тодор Христов Христов, какво ще рече този коментар:
"Комбинирани са растения изискващи много светлина с растения, които предпочитат по-слабо осветление."
*mislia*

На мен ми изглежда логично. *dontknow*

botan

Цитат на: vasso в 05.04.2010 01:01
На мен ми изглежда логично. *dontknow*

Ами то е така, но не мога да разбера с каква цел го отбелязва това нещо. :-)
I don't care, I love it!

Живко

Журито оценява как ще се задържа композицията във времето и с колко усилия. При лош подбор на растенията, както в случая критерия за светлина след две седмици аквариума ще е с развалена композиция. Тоест няма да издържи теста на времето или трябва постоянно да се рови в него. ;-)

Поздрави на всички участници!!!
Прекрасен конкурс се получи и жалко, че не можах да следя събитията.
Специални адмирации за победителите!

*bg*
Никой не се е родил научен.

botan

Цитат на: Живко в 05.04.2010 06:06
Журито оценява как ще се задържа композицията във времето и с колко усилия. При лош подбор на растенията, както в случая критерия за светлина след две седмици аквариума ще е с развалена композиция. Тоест няма да издържи теста на времето или трябва постоянно да се рови в него. ;-)

Искаш да кажеш че болбитиса, микрозорума и анубиаса ще умрът от силна светлина?  =-O
Да не говорим че микрозорума е сврян накрая където е затъмнено, а анубиаса е под нимфеята, която като пусне още един-два листа ще го засенчи 100%.
I don't care, I love it!

Borko7

Oще веднъж подравления и благодарности за осъществяването на конкураса.  *BRAVO*
Изказването на Raven в другата  тема ми хареса и го цитирам:
Цитат на: Raven в 04.04.2010 20:08
Акваскейпът е чисто и просто е начинът да направим аквариумите си красиви, това е нашата мисия :-D
Всеки може да си направи аквариум, но ако разбира или има интерес към акваскейп - неговият аквариум ще е красив, ще е произведение на изкуството и най важното- рибите и растенията му ще се чувстват отлично, защото акваскейпа акцентира върху хармонията между флопата и фауната и  той е учението което ни учи да създаваме един хрмоничени щастлив къс природа в панелките си.

Нека наистина се стремим към това, а да всеки да го нарича както си иска.

И аз имам малка забележка към журито относно коментара на Тодор Христов Христов
Цитат"комбинацията барбуси с тетри не е удачна."
когато рибите са Barbus tetrazona и Trigonostigma espei. Но това не толкова важно.

I don't know half of you half as well as I should like,and I like less than half of you half as well as you deserve

sliven

Честито на miTko  *THUMBS UP* Моите фаворити са 5!  :-P И са в 6-цата, с по над 1000 точки.Понеже имахме право само на 3 аквариума, хващам 1 и 3!!!  *THUMBS UP* БЛАГОДАРНОСТИ за организаторите!  *DRINK*
Едно е да искаш,Второ е да можеш,а пък,Трето и Четвърто е да го направиш-"Мъжки времена"от Николай Хайтов

Rider

Жалко , че моят фаворит не спечели. :duvar:
П.С.Wars само така!!!