• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.

Акваскейпинг конкурс
  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Каква е тази рибка? Питайте тук

Започната от chaykov, 23.11.2006 18:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

baldjiska

Къде ли не търсих и не можах да намеря какви са тези рибки. Продавача ми ги каза, ама кой да запомни. Та ако можете да ми помогнете?

VDO

Приличат ми на малки доларчета.

discusfen

baldjiska

Цитат на: VDO в 30.11.2015 22:10
Приличат ми на малки доларчета.

Май доларчетата нямат черно да долният плавни.

geshi

Един приятел им викаше Хокейки, но как точно се казват незнам

Ivan_S

Цитат на: geshi в 01.12.2015 07:07
Един приятел им викаше Хокейки, но как точно се казват незнам

Аз това знам за хокейка - http://aquapiter.com/sites/default/files/imagecache/product_full/tovar/thayeria_boehlkei_01.jpg. Ако има и други видове и тази по-горе е от тях, може.
100 l. Malawi mbuna
Pseudotropheus saulosi - 7 бр. (2 m, 5 f)

metcheto

Някой знае ли какви са тези риби, които се виждат да минават до трихогастерите и са на някакви раета?
"Ако можех да им разкажа какво видях в теб, никой нямаше да ми повярва...Ще си кажат - мечтател ! Ако знаеха какво видях в теб, цял живот биха искали да мечтаят....."

discusfen

metcheto

А този сладур какъв е? Май на някакъв барбус ми изглежда..
"Ако можех да им разкажа какво видях в теб, никой нямаше да ми повярва...Ще си кажат - мечтател ! Ако знаеха какво видях в теб, цял живот биха искали да мечтаят....."

metcheto

Колеги, някой знае ли каква е тази рибка?

VDO

Вчера взех едни риби и тая ми я дадоха бонус,че беше една само,видя ми се малка и я взех,обаче за няколко часа разказа играта на опашките на няколко десетки гупи.Не запомних името,но е голем дзвер явно,а е дали има 2см тоя уклей.Кажете ми името,ако някой я разпознава да и видя профила в нета,че ми иде да я сплескам .Ето я:

Публикациите са слети: [time]18.01.2016г 12:12ч[/time]

Не може нещо явно да зареди снимката през тел,после ще я добавя от компа.

Публикациите са слети: 18.01.2016 17:05

Това е рибето-

VDO

Пак да питам в отделна тема,че предишния въпрос го отнесе потока и добавените снимки се сляха с темата без да се UP-не,а ми е малко спешно да разбера,за да реша какво да го правя рибето.Та-какъв вид е този микрохищник?За нула време опоска върховете на опашките на сума гупи?

geshi

Не знам какъв вид е, но май е болна от ихтио, ако това не им част от окраската.

Amev

В полудариума ли си го заточил ? Да не е някой нашенски бандит .. От рода на симеончета , уклейчета и т.н.