• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.

06.12.2019 07:07

Новини:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.

Акваскейпинг конкурс
  • Ексима
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Каква е тази рибка? Питайте тук

Започната от chaykov, 23.11.2006 18:06

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

iordan1999

Каква са тези рибки които хвянах днес? Могат лу да се гледат в аквариум.

Николай_1996

Благодаря за бързите отговори  *privet* *thanks

Публикациите са слети: 31.07.2014 02:02

Цитат на: Николай_1996 в 06.07.2014 01:01
Здравейте може ли някои да ми каже нещоповече за тези скаларии като пол (ако може все още да се определи) възраст и ако някои се сети още нещо ще ми бъде от полза  благодаря предварително  :-)

Благодаря за бързите отговори ! *privet* *thanks :duvar:

Caxapa

http://aquariumbg.com/fish.php?fish=687
http://aquariumbg.com/fish.php?fish=685
Друго не се сещам. От снимите не си личи много  какъвв пол са а и тти нищо не казваш за тези риби, аквариума който обитават и от колко време са при теб. Нека не разтягаме въпросите повече в тази тема. В раздел Цихлиди ще намериш доста изписано за тези риби. Не се обиждай, но твоите не са нищо по-специално от всяка една Скалария за да има различия в отглеждане и всичко друго.

Tajni4ka

Ivan_S

Прилича ми на Botia udomritthiruji (Императорска боция)
100 l. Malawi mbuna
Pseudotropheus saulosi - 7 бр. (2 m, 5 f)

Methokill

От съжаление към тази аулонокара се сдобих с нея,обаче не ми е ясно каква е.Просто я купих,тъй като не беше нормално да живее така,както до днес.Ще ми кажете ли каква е?Тази снимка е непосредствено след добавянето й и не се вижда много добре,но мисля че има специалисти.Искам да знам точното и наименование и пол,за да преценя какво да правя с нея от тук нататък.Дали ще може да живее с моите малавийци в 300тата литра :)
300l malawi
Metriaclima Lombardoi
Metriaclima Greshakei
Labidochromis Hongi
Labidochromis Caeruleus
Pseudotropheus Demasoni
Cyrtocara moorii
Pseudotropheus Saulosi Taiwan Reef
Ancistrus Sp.
Ancistrus L144

sevginsali

Може ли за помощ, че не съм много сигурен.
Кой вид рамирезе е това - Mikrogeophagus altispinosa (боливийско рамирези) или Mikrogeophagus ramirezi (микрогеофагус рамирези)?
Благодаря..

Каква е разликата между майстора и чирака? Времето.

Ivan_S

Микрогеофагус (апистограма) Рамирези е според мен - http://myaquaclub.ru/fish/cichlidae/340-apistogramma-ramirezi
100 l. Malawi mbuna
Pseudotropheus saulosi - 7 бр. (2 m, 5 f)

pl86

Каква е тази цихлида, видях я в  един магазин, но не можаха да ми кажат, предполагаха че е някаква африканска ... но това е :) Някой разпознава ли я?

Сори за кофти снимката, ама това успях да щракна с телефона.

Video - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Публикациите са слети: 01.09.2014 21:09

Да си отговоря сам ... рибата според мен е млад Jack Dempsey Cichlid, от това което изрових от нета ... най ми прилича на ная :)

moniantov

Здравейте, искам да попитам коя е тази риба? Прилича на Калихт, Хоплостернум и Синьо сомче..

Nikiengi

Хоплостернум Торакатум. Много често по магазините я наричат Калихт, но това не е вярно.

tonizieca

Привет , искам да попитам кой вид са тези цихлиди и с кои видове могат да съжителстват ?

penko24

здравейте искам да попитам какъв вид е това сомче знам, че е от чистачите на стълата

Julliano