• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 16:11

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Каква е тази рибка? Питайте тук

Започната от chaykov, 23.11.2006 18:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

solar

Много благодаря за ценната информация, утре ще се поразровя в нета да видя какво мога да намеря за тези риби. Дано да се продават в БГ и цената да е достъпна.
Още веднъж БЛАГОДАРЯ!

MeTogu

Има ги и е достъпна,но за да ги гледаш ще ти трябват доста средства труд и грижи.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

atakta

Здравейте , Колеги ! *privet*

Имам въпрос : Каква е тази рибка ? Или по точно : Какъв е този СОМ ?
Аквариумите и рибките имат особен чар
http://www.vbox7.com/play:be8e48e7

MeTogu

Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

skorpi_zoo

Не го пипай много с голи ръце,че бучка страшно гадно  :-(
Ако го хвана тоя Мърфи...

Paskalev

(rock)


validen24

А тази ,по точно  малката раирана в ляво латиснкото име по скоро предполагам някаква американска цихлида ама каква ?!

MeTogu

С много странно име бяха.Колегата iccoo май имаше такива.
Разгледай темите в раздела за аквариумите на членовете на форума.Намери темата на колегата и виж дали в темата му има някъде написано името.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

validen24

Цитат на: MeTogu - 03.04.2011 21:38
С много странно име бяха.Колегата iccoo май имаше такива.
Разгледай темите в раздела за аквариумите на членовете на форума.Намери темата на колегата и виж дали в темата му има някъде написано името.



да нямаш в предвид DATNIOIDES POLOTA    мисля неговите са такива до колкото виждам  а тези са по различни то и снимката е принтната ето линка то и аквариума си заслужава да се види така или иначе :):) пък и рибето ще се види по добре

MeTogu

А верно.Извинявай,заблудил съм се.Това е Цихлазома Северум (според мен),имал съм такива и съм ги развъждал.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

validen24

Цитат на: MeTogu - 03.04.2011 22:03
А верно.Извинявай,заблудил съм се.Това е Цихлазома Северум (според мен),имал съм такива и съм ги развъждал.

Благодарско това е :) Heros efasciatus        то  пише  името на клипа ама е написал само Heros   и   чичо гугъл не може така да помогне ся вече ще се позаровя дълбоко

MeTogu

Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

salamandar


Каква се води тази гупа?Днес се сдобих с 2 такива но нищо повече като вид неми казаха в магазина.

MeTogu

Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Similar topics (4)

56715

Публикации: 7
Прегледи: 4349

56811

Публикации: 10
Прегледи: 5986

36995

Публикации: 10
Прегледи: 8946

57506

Публикации: 6
Прегледи: 4854