• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 10:46

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Как да различим коя е мъжка и коя женска.

Започната от Мартин, 04.06.2004 21:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

discusfen

На две женски приличат но първото е балонно рамирезе а второто обикновено.

vorteh

Имам мъжки балонно и обикновено,тези двете и аз мислех ги мислех за женски обаче мъжките ги бият,особено обикновеното го спукват.

desirunner


https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs32.postimg.cc%2Fowlqxe7ud%2FWIN0205_copy.jpg&hash=a0fd471367664d52246678c97a367e75572e8b7e
Здравейте, моля за съдействие при определяне пола на тези двама  симпатяги!
Предварително благодаря!

KrisiT

Здравейте!Имам две Клиновидни разбори,но на едната рибка й е подут корема. Преобръща се докато не стигне дъното на аквариума и след това изплува с нагоре вдигнато коремче.Чакам да умре и да я искарам,но тя не все още е жива.От какво може да е болна?

Lightning_boy

Цитат на: KrisiT - 12.08.2016 12:34
Здравейте!Имам две Клиновидни разбори,но на едната рибка й е подут корема. Преобръща се докато не стигне дъното на аквариума и след това изплува с нагоре вдигнато коремче.Чакам да умре и да я искарам,но тя не все още е жива.От какво може да е болна?

Направи ли си труда преди да пишеш да разгледаш форума за 30 секунди? Не повече му трябват на човек за да види, че темата, в която сте писали изобщо не се доближава до този раздел ....
Вади си вода от новия кладенец, но не плюй в стария.

Titan

Моля да ми кажете от какъв пол са молинезиите на снимките

mushroom

Потърси и прочети за "гоноподиум". Мисля че това ще ти помогне, за да ги различиш.
Успех!
"We Do Not Inherit the Earth from Our Ancestors; We Borrow It from Our Children."

Titan

ЦитатПотърси и прочети за "гоноподиум". Мисля че това ще ти помогне, за да ги различиш.
Успех!

Благодаря за отговора!

Similar topics (5)

57506

Публикации: 6
Прегледи: 4854

56779

Публикации: 1
Прегледи: 2828

54747

Публикации: 7
Прегледи: 3829

5484

Публикации: 810
Прегледи: 306669

51452

Публикации: 5
Прегледи: 3543