• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 21:27

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Как да различим коя е мъжка и коя женска.

Започната от Мартин, 04.06.2004 21:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

danielm

според мен бетата е мъжка, а видях тернеции и от двата пола

TiL

За крибензис-а прав ли съм? Няма да е лошо да чуя още мнения за бетата, защото мисля да и взема другарче(също и на крибензис-а).

ivan66661

Мисля, че си прав за крибензиса,а за бетата и аз мисля, че е мъжка . :-)

TiL

Да си сверя часовника относно тернециите. тази женска ли е ? Струва ми се, че корема и е доста по-голям от преди.

bat

А има ли някакъв шанс да се разпознаят мъжко и женско САЕ?
Питам понеже забелязах че започват да се държат странно - едната обикаля около другата почти "полегнала" на една страна и бързо маха с плавниците. Е, не че другата я забелязва де, чопка си нещо по листата и хич не и дреме на опашката  :-D

ivan66661

Според мен скалариите и барбусите са още млади,а даниото може да пробваш да го отделиш. :-)

diskusi233

Здравейте.Искам да попитам,ако някой може да определи пола на рибките ми(дискус,скалар).Като аз лично мисля,че скалара е мъжки а за дискуса е 50%-50%.Извинявам се за лошото качество на снимките,но това може апарата ми.Благодаря предварително.     
http://www.planetinverts.com/Red%20Cherry%20Shrimp.html

Marinela

здравейте искам да попитам как се определя пола на цихлидите благодаря ви предварително :-)
:-)


Marinela

ами на всичките цихлиди ако може някой да ми каже  :-)
:-)

Bolta

Няма как да ти се отговори, при така зададен въпрос!
Именно за това те попитах, за кои цихлиди става дума.
При всички видове е различно. Дори има такива, при които не се забелязват почти никакви видими белези, т.е. нямат ясно изразен полов диморфизъм.

Вени

Здравейте колеги искам да попитам  анциструса до рапана женски ли е (според мен е женски)?  *DRINK*

Mirobg

Цитат на: trup4e - 28.08.2012 18:02
Здравейте колеги искам да попитам  анциструса до рапана женски ли е (според мен е женски)?  *DRINK*
Твърдо
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

Вени


pachho

Искам да попитам как се различават скаларийте.

Similar topics (5)

56779

Публикации: 1
Прегледи: 2843

54747

Публикации: 7
Прегледи: 3858

5484

Публикации: 810
Прегледи: 310237

51452

Публикации: 5
Прегледи: 3577

59122

Публикации: 3
Прегледи: 3974