• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 16:11

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Продавам червеногърба скалария "Manacapuru"

Започната от raiko, 29.08.2013 01:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

raiko

Рибките са собствено производсство. Размерът на тялото им (без опашката) е 5-6 см. Предлагам  ги по 5 броя в пакет.  тел. 0898 436267 Райко.

raiko

В момента имам ново поколение червеногърби скаларии (дивата форма от езерото Манакапуру). Размерът на тялото им (без опашката) е 6 см. Предлагам  ги по 5 броя в пакет на цена 60 лв. (12 лв./брой).  тел. 0898 436267 Райко. Разполагам с много ограничено количество.

raiko

В момента имам младо поколение Манакапуру. Размерът на тялото им е колкото монета от 1 лв. Цената им е 8 лв. за брой, като при покупка на 10 (или повече) броя цената е 6 лв./брой. Имам възможност да изпращам с Еконт като допълнително се заплащат 5 лв. за термокашон + 2 лв. отоплителен пакет.  Рибките могат да се вземат и от пазара Подуене в събота - маса номер 49.
тел. 0898 436267 Райко

raiko

Предлагам млади рибки Манакапуру. Цената е 8 лв. за брой (10 броя са 60 лв.).  Могат да се вземат от съботния пазар в Подуене или да бъдат изпратени с куриер.