• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 11:51

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

IAPLC 2012 крайно класиране

Започната от Aquadream, 28.10.2012 11:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

miTko

А едно от необходимите условия да си поне между първите 30 е да си ползвал ADA груд, ADA туй, ADA онуй...... *dontknow*
Разни мои АКВАРИУМИ 

tonino

06.11.2012 16:06 #31 Last Edit: 19.02.2018 20:15 by tonino
...

Aquadream

Цитат на: tonino - 06.11.2012 16:06
Е...бил си спортист, но олимпиадата не е само колоездене и мускули. Има доста хора (съдии), които точно оценяват работата и личните умения на отделния спортист в много други олимпийски спортове(къде добре, къде не...). Но това не е важно. Идеята ми беше ,че ако участваш с нагласа да спечелиш нещичко от даден конкурс .... после винаги има съдиите това,съдиите онова... тези хора на ония...ония са от тия...АDA.....мADA  :-D няма край.

Да това е често срещан проблем. Но като разгледаш подробно първите 100 с ръка на сърцето кажи колко от тях са наистина заслужили да са там.
: 06.11.2012г 16:04ч
Цитат на: miTko - 06.11.2012 13:23
А едно от необходимите условия да си поне между първите 30 е да си ползвал ADA груд, ADA туй, ADA онуй...... *dontknow*
За всеки локален конкурс организиран от АДА дистрибутор това което казваш е тоталната истина. Знам го от устата на АДА дистрибутор от Германия.
Обаче в IAPLC  е малко по-различно. Освен АДА продукти трябва и скейп на ниво. Но преди всичко трябва АДА офис зад гърба ти.
Когато бях в Унгария, Виктор Лантос с всичкото си нахалство ми заяви в лицето, че най-вероятно щял да се класира по-добре от мен.
Как може този човек да знае такъв факт освен ако това което говоря не е истина?

miTko

Цитат на: Aquadream - 06.11.2012 16:19
Обаче в IAPLC  е малко по-различно. Освен АДА продукти трябва и скейп на ниво. Но преди всичко трябва АДА офис зад гърба ти.
Когато бях в Унгария, Виктор Лантос с всичкото си нахалство ми заяви в лицето, че най-вероятно щял да се класира по-добре от мен.
Как може този човек да знае такъв факт освен ако това което говоря не е истина?

Да, съгласен съм, за това съм писал че само едно от необходимите условия(негласни) е да се ползва продукт на ADA.  Ще ми е интересно, ако изкарат подробности за първите 30, има ли между тях някой, който не е ползвал поне един продукт на ADA.
Разни мои АКВАРИУМИ 

terier4o

Aquadream    да не ти пука , кой какво казал , кой с колко аквариума е участвал . Самия факт , че се класира с около 300 места по-напред от миналата година говори достатъчно , и никой не може да го оспори . Плюенето и шмекеруването не са типична черта само за балкинските народи , има ги на всякъде , а колкото си по-добър си и толкова повече нападан .
Успехът който постигна , е най-високото класиране на българин в този конкурс .....радвай му се и бъди горд с постижението си .
Труда , който полагаш в акваскейповете си , според мен започна да се оценява и тепърва предстои да бъде оценен реално .
Прави каквото трябва ,пък да става кво'т ще става .
Успех .... и до година не 300 , но поне 67 места напред в класирането  *bg* *DRINK*
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs2.rimg.info%2F423f2c9436d6a9d376b4016d3211d9c2.gif&hash=38fb462888e63d5cd40cf419b5536d2abc534ec5

miTko

Цитат на: terier4o - 07.11.2012 11:12

Успехът който постигна , е най-високото класиране на българин в този конкурс .....радвай му се и бъди горд с постижението си .



Не точно.
Колегата НИКОЛАЙ КОЛЕВ(botzi) от Габрово постигна 58-мо място на ADA 2007.
Не знам какво стана с този човек, не е влизал във форума от края на 2010-та. *dontknow*
Разни мои АКВАРИУМИ 

Aquadream

Цитат на: miTko - 07.11.2012 11:00
Да, съгласен съм, за това съм писал че само едно от необходимите условия(негласни) е да се ползва продукт на ADA.  Ще ми е интересно, ако изкарат подробности за първите 30, има ли между тях някой, който не е ползвал поне един продукт на ADA.
Първите 30 са дилъри и дистрибутори на АДА всичките до един. Ако си направиш труда ще ги намериш до един кой от коя фирма е.
От 2008-ма година насам нито един аутсайдер не се е класирал в първите 30. Тогава беше един Ирландец с планински малък скейп за пръв път. Ирландия няма АДА дистрибутор. Това класиране е последното изключение което съм видял.